V.A.Bene - Apavu Remont Fabrika, Izgatavošana Apavu izgatavošana Apavu remonts Taisam apavus Greznu apavu izgatavošana

Veikalu apkalpošana

Фабрика производства и ремонта обуви V.A.Bene

Cienījamie klienti!
Ja jums radusies nepieciešamība veikt ātru, kvalitatīvu un nedārgu apavu remontu, mūsu kompānija ir gatava piedāvāt jums savus pakalpojumus.
Galvenā mūsu kompānijas darbības sfēra ir apavu garantijas remonts. Ar šo darbu mēs nodarbojamies kopš 1996.gada. Šī darbības perioda laikā mūsu kompānija ir noslēgusi līgumus un risina sekmīgu sadarbību ar daudzām lielām firmām, veikaliem un saloniem, kas nodarbojas ar apavu, somu un ādas galantērijas kolektīvs, kas zina un mīl savu darbu. Meistarība, orģināla pieeja un jaunas idejas ļauj mums izpildīt augstas kvalitātes un jebkādas sarežģītības darbu. Mes piedāvājam jums fiksētas cenas (bez „cena, sākot ar”), kas dod jums iespēju uzreiz gūt skaidru priekšstatu par tādu vai citādu remonta darbu izdevumiem. Jūs ērtībai mūsu kompānijas štatā strādā menedžeris – konsultants, kas pēc jūsu zvana pieņems apavus un pēc remonta nogādās tos atpakaļ, sniegs profesionālas konsultācijas pārdevējiem sakarā ar apavu defektiem, un galvenais, - palīdzēs saprast, kā vainas dēļ radies defekts, ražotāja vai paša pircēja dēļ, kas ir svarīgs moments, un palīdzēs jums ieekonomēt izmaksas, kas saistītas ar nepamatotu zaudējumu atlīdzināšanu pircējiem. Mūsu firmas panākumu un darba kvalitātes garantija ir speciālistu meistarība, kvalitatīvu Eiropas ražotāju patēriņa materiālu izmantošana, ērta mūsu salonu atrašanās vietas pašā pilsētas centrā, papildus ražošanas jaudu piesaistes iespēja, nopietna attieksme pret saviem pienākumiem, cieņa un mūsu klientu izpratne.
Mūsu uzdevums – ietaupīt jūsu laiku un naudu, izdarīt tā, lai jūsu pircēji paliktu par jūsu pircējiem un būtu apmierināti ar ātru esošo neērtību novēršanu.
Vēlam jums panākumus un uzplaukumu biznesā. Būsim priecīgi redzēt jūs mūsu klientu vidū un ceram uz savstarpēji izdevīgu sadarbību.
Mūsu profesionālizms, teicama kvalitāte un attieksme pret darbu, jau ir novērtējuši mūsu pastāvīgie klienti: "Prima Komforts", "Zofa", „Aleksandra un ko”, „Artima”, „style beat”, „Laurens”, „Eiropas apavi”, „Alvitens”, „Best furs”, „ABC Kings”, „Estilio Espaniol”, „Piki Mondi”, „Altor”, „Suurtuki”, „Rīgas apavi”,”Vācijas Apavi”, „Italia vogs” – tās apavu kompānijas uzticējas un uzticas savus garantijas remontu.

Saņem 10% atlaidi!

 • ELIZABETES IELA 14

  Apavu remonts un izgatavošana

  Tālr: 200-449-47
  Darba laiks:
  Pirmdiena-Piekdiena: 8.00-19.00
  Sestdiena: 10.00-15.00
  Svētdiena: Brīvs

 • E.BIRZNIEKA-UPĪŠA IELA 11

  Apavu remonts un izgatavošana

  Tālr: 266-230-30
  Darba laiks:
  Pirmdiena-Piekdiena: 8.00-19.00
  Sestdiena: 10.00-15.00
  Svētdiena: Brīvs

 • г.Москва, ул.Николоямская, д.62, стр.1

  Apavu remonts un izgatavošana

  Tālr: +7 926 399-19-64
  Darba laiks:
  Pirmdiena-Piekdiena: 8.00-19.00
  Sestdiena:: 10.00-15.00
  Svētdiena:: Brīvs